Opis Osiedla Kasztanowa


Osiedle Kasztanowa zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się podkrakowskiej Wieliczce. Bliskość zieleni, znakomite połączenie komunikacyjne z Krakowem przystanek autobusowy linii 244 (50m od inwestycji) oraz doskonale  rozwinięta infrastruktura edukacyjna i usługowa, to tylko nieliczne udogodnienia które czekają na mieszkańców osiedla Kasztanowa.

Nasza  inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie. Znajdą tutaj Państwo 8 nowoczesnych mieszkań, umiejscowionych w czterech kameralnych budynkach,w zabudowie szeregowej. Zapewniającej pełną prywatność .

Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnymi i oryginalnymi wnętrzami. Każde mieszkanie ma samodzielne wejście oraz przynależne miejsce postojowe

Mieszkania na parterze składają się z 3 pokoi . Niewątpliwym atutem jest taras i własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek.

Na piętrze znajdują się natomiast wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania dwupoziomowe, do zewnętrznych przynależy ogródek .

Osiedle położone jest, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wieliczki, w pobliżu sklepów ( np. Lidl, Galeria NCHL) gdzie znajduje się pełna infrastruktura . W okolicy jest mnóstwo zieleni i ścieżek spacerowych, dzięki czemu możemy miło spędzić wolny czas.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem.

Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie.

W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym.

Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne i busy.