Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy a także gwarancja jakości.

W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od zaraz do zamieszkania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze ekipy gwarantują szybkie tempo i wysoką jakość prac, co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie oraz zadowolenie Klientów.

Dodatkowym atutem dla nabywcy lokalu jest możliwość objęcia gotowego do zamieszkania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT na preferencyjnym poziomie 8%.

Całość usługi jest jedną kompleksową gwarancją udzieloną przez stabilną i solidną firmę z 30 letnim doświadczeniem jaką jest Excellent S.A.

Wykończenie pod klucz to szeroki wachlarz możliwości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy pięć Wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent, zróżnicowanych pod względem cenowym i towarowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego we wnętrze gotowe do zamieszkania. Propozycje te są przeznaczone na każdą kieszeń, począwszy od zestawów bardzo ekonomicznych np.: do mieszkań pod wynajem, aż po ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty wykończenia mieszkania pod klucz

Niezależnie od potrzeb, każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony naszych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problemy z wykończaniem dowolnego wnętrza.Zadzwoń lub napisz:


Anna Osuszek
609 427 991


Realizacje pod klucz
12 653 53 00
realizacje@excellent.com.pl