Skalmar to wielopokoleniowa, dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem, z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, architektury wnętrz i ogrodów.

Doświadczenie

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości Systemów Przeciwsłonecznych i Zabezpieczających, zarówno zewnętrznych, typu: pergole, markizy, wiaty garażowe, kraty nożycowe, zewnętrzne rolety tekstylne screen, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, moskitiery, jak i wewnętrznych: rolety tekstylne i rzymskie, żaluzje aluminiowe i drewniane, plisy, zasłony, panele okienne.

Oprócz dostarczania dedykowanych produktów, gwarantujemy pełną obsługę zamówień, wraz z montażem.

Współpraca

Zdobyliśmy zaufanie Klientów sektora prywatnego, publicznego oraz HoReKa, dzięki połączeniu tradycyjnych rozwiązań z innowacyjnymi technologiami, zarówno systemów, jak i tkanin.

Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie architektury wnętrz i ogrodów, jak również z biurami architektów, zapewniając doradztwo, obsługę techniczną i przygotowanie ofert.

Nasi przedstawiciele i dystrybutorzy w Polsce i za granicą mają zapewniony jednolity i transparentny system współpracy.

Poprzez działania podejmowane z innymi firmami z naszej branży dążymy do zwiększenia skuteczności w zdobywaniu i obsłudze klientów drogą zamówień publicznych i przetargów oraz obsługi firm deweloperskich i generalnych wykonawców (Skandynawia, Dubai).

Tym samym nieustająco poprawiamy wizerunek polskiej branży budowlanej, jako jednego ze strategicznych sektorów dla rozwoju gospodarczego Polski.

Nasza Misja

Na liście naszych celów na lata 20-te XXI wieku jest nieustające zwiększanie naszej konkurencyjności i sprzedaży, automatyzacja linii produkcyjnych, współpraca z ośrodkami akademickimi w celu wprowadzanie innowacyjnych systemów i tkani, rozwój sieci dystrybucji lokalnej i zagranicznej, podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników poprzez szkolenia, współpraca z firmami zrzeszonymi wokół idei zrównoważonego rozwoju, w klastrach i hubach oraz z instytucjami publicznymi wspierającymi rozwój inwestycji i handlu polskich firm.

Społeczna odpowiedzialność

Opieramy się na najważniejszych w życiu wartościach i zasadach: uczciwości, rzetelności, jakości, dbałości  o swoich pracowników. Tym budujemy zaufanie klientów i partnerów biznesowych.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy po latach długiej współpracy, stają się niemalże członkami naszej rodziny.

Społeczną odpowiedzialność biznesu, rozumiemy, jako chęć wspierania najbardziej potrzebujących. Wynika to z naszego głębokiego przekonania o konieczności niesieniami prawdziwej pomocy, nie na pokaz, a potrzeby serca.

Od wielu lat angażujemy się w pomoc organizacjom i instytucjom pozarządowym, kładąc nacisk na te niewielkie, działające w społeczności lokalnej.

Jesteśmy dumni, że nasze trzypokoleniowe przedsiębiorstwo jest wizytówką firm rodzinnych dla wielu polskich instytucji w wymiarze samorządowym i narodowym, a podczas forum, konferencji i targów jesteśmy zapraszani jako eksperci, żeby podzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem.

Kontakt z nami:


+48 12 656 20 04
+48 12 278 50 58


Infolinia czynna w dni robocze od 10.00 do 17.00

+48 790 200 078
+48 790 207 959

biuro@skalmar.pl


SKALMAR

Skalmar T. Skalniak, A. Mazur

Bieżanowska 78A
30-826 Kraków

Numer konta PKO SA:
10 1240 2308 1111 0000 3313 7508