Opis Osiedla Bogucka 10e


Kameralne Osiedle Apartamentów Bogucka 10e zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się podkrakowskiej Wieliczce.

Nasza  inwestycja to nowoczesny kompleks Apartamentów, inwestycja składa się z kilku etapów o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie. W czwartym etapie, znajdą Państwo 10 nowoczesnych mieszkań, umiejscowionych w pięciu kameralnych budynkach, w zabudowie szeregowej. Zapewniającej pełną prywatność .

Apartamenty charakteryzują się funkcjonalnymi i oryginalnymi wnętrzami. Każdy apartament ma samodzielne wejście z zewnątrz.

Mieszkania na parterze składają się z 2 pokoi o powierzchni 35,88m2 . Niewątpliwym atutem jest własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek.

Na piętrze ulokowane są wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania 4 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 78.62m2, do dwóch z nich przynależy ogródek .

Zaletą inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja i funkcjonalność apartamentów – do własnej aranżacji. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego autobusy miejskie i podmiejskie odjeżdżają co 10 minut. W równie bliskiej odległości od inwestycji znajduje się Przystanek Szybkiej Kolejki Aglomeracyjnej – SKA, którą  do Galerii Krakowskiej można dostać się w niecałe 20 min. Ulica Bogucka sąsiaduje z drogą krajową nr 94, tym samym z IV Obwodnicą Krakowa i Węzłem Wielickim, co daje nam dogodny wyjazd w kierunku Rzeszowa, Wrocławia, a także lotniska Kraków-Balice.

Nieopodal inwestycji znajduje się arena lekkoatletyczna, hala sportowo-dydaktyczna, szkoła i Retail Park ATUT Express Wieliczka.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, do których zaliczyć należy przede wszystkim: Park Adama Mickiewicza, Park św. Kingi oraz Ogród Żupny i Aleję Jana Pawła II, kościół. A także dostęp do bogatego zaplecza sportowo-rozrywkowego, którego część stanowią atrakcje Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto z nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także z lodowiskiem.

W mieście działa biblioteka, Szkoła Muzyczna I stopnia, kilka przedszkoli samorządowych, szkół podstawowych i średnich.