Adres inwestycji:

Wieliczka, ul. Bogucka 10E

Zaletą inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, z którego autobusy miejskie i podmiejskie odjeżdżają co 10 minut. W równie bliskiej odległości od inwestycji znajduje się Przystanek Szybkiej Kolejki Aglomeracyjnej – SKA, którą  do Galerii Krakowskiej można dostać się w niecałe 20 min. Ulica Bogucka sąsiaduje z drogą krajową nr 94, tym samym z IV Obwodnicą Krakowa i Węzłem Wielicki, co daje nam dogodny wyjazd w kierunku Rzeszowa, Wrocławia, a także lotniska Kraków-Balice.

Nieopodal inwestycji znajduje się arena lekkoatletyczna, a w budowie hala sportowo-dydaktyczna i Retail Park ATUT Express Wieliczka.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, do których zaliczyć należy przede wszystkim: Park Adama Mickiewicza, Park św. Kingi oraz Ogród Żupny i Aleję Jana Pawła II, kościół. A także dostęp do bogatego zaplecza sportowo-rozrywkowego, którego część stanowią atrakcje Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto z nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także z lodowiskiem.

W mieście działa biblioteka, Szkoła Muzyczna I stopnia, kilka przedszkoli samorządowych, szkół podstawowych i średnich.