Firma PALMER Witold Kociołek oferuje usługi w zakresie naprawy i serwisu klimatyzatorów typu split, serwis klimatyzacji – całego systemu oraz serwis systemów wentylacji i ogrzewania.

Usługi są realizowane przez profesjonalnych techników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Poszczególne brygady są wyposażone w samochody serwisowe, odpowiedni sprzęt oraz posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie wykonywanych zadań. Cenimy sobie czas i zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferowane przez nas usługi serwisu klimatyzacji, jak i naprawy klimatyzatorów wykonywane są na najwyższym poziomie i z wysoką precyzją oraz dokładnością. Serwis klimatyzacji oraz czyszczenie klimatyzacji w wykonaniu naszej firmy to gwarancja długowieczności i stałej efektywności posiadanego sprzętu.

Dlaczego serwis klimatyzacji jest ważny? Jak na klimatyzator wpływa czyszczenie?

• poprawia jakość powietrza odczuwaną przez osoby znajdujące się w pomieszczeniach

• likwiduje pył, kurz i bakterie, które mogą być przyczyną chorób i infekcji dróg oddechowy

• ogranicza ryzyko awarii i konieczności wzywania serwisu

• wpływa pozytywnie na zmniejszanie zużycia energii

Oferujemy trzy możliwości serwisowania Państwa klimatyzacji:

• Serwis klimatyzacji “na wezwanie” – tradycyjny sposób obsługi: każdorazowo po zgłoszeniu przez klienta usterki wysyłamy naszego technika, który dokonuje naprawy danego urządzenia.

• Umowa serwisowa – jest formą stałej współpracy pomiędzy użytkownikiem, a naszą firmą. Polega ona na ustaleniu miesięcznego abonamentu, uwzględniający typ serwisowanego urządzenia. W ramach umowy klient uzyskuje bezpłatne naprawy i konserwacje, niższe ceny na części zamienne i eksploatacyjne, bezpłatny dojazd i przede wszystkim gwarantowany czas usunięcia usterki.

• Kontrakt serwisowy – to również forma stałej współpracy pomiędzy użytkownikiem, a naszą firmą. Różnica polega na tym , że zamiast stałej miesięcznej opłaty ustalona jest cena za konserwacje urządzeń, które odbywają się np.: 2 razy w ciągu roku. W ramach tego kontraktu zapewniamy, ze urządzenia objęte taka usługą wyróżniają się długą i bezawaryjną pracą.

Dowiedz się więcej lub zamów usługi serwisowe:


Dział Obsługi Klienta
(12) 654 65 45 lub (12) 658 93 05
e-mail: sklep@klimatyzatory.net

Godziny pracy działu obsługi:
Pon – Pią: 8:00 – 16:00


Sklep stacjonarny Kraków
PALMER Klimatyzatory
ul. Myślenicka 95
30-698 Kraków

Godziny otwarcia sklepu:
Pon – Pią: 8:00 – 16:00