Skontaktuj się z profesjonalnym doradcą finansowym,
regionalnym kierownikiem sprzedaży Tomasz Kosiba tel 797 994 992

Nasz Doradca podczas umówionego w dogodnym terminie spotkania przedstawi opracowaną dla Państwa propozycję kredytową, poradzi, na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty z listy kilkunastu banków – tak, aby kredyt spełniał oczekiwania. Pokieruje przebiegiem procesu przyznania kredytu – odciążając od czasochłonnego odwiedzania banków, analizowania i porównywania zebranych ofert.

Nasz Doradca monituje przebieg procesu kredytowego od chwili złożenia wniosku w banku, podpisania umowy kredytowej, również i później przez okres wypłacania i spłaty kredytu – jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Nasi Klienci nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów kompleksowej obsługi finansowej. Tak, aby mogli zrealizować swoje marzenie – zamieszkać na swoim!

Współpracujemy z doświadczona firmą, która od lat działa na Polskim rynku i z sukcesami realizuje finansowanie inwestycji dla klientów. Jest to jedna z największych firm doradztwa kredytowego. W swojej ofercie posiada ponad 25 banków. Jej największą zaletą są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowaniem i wysoką jakością obsługi klienta.

Firma swoją marką gwarantuje:

– niezależne doradztwo finansowe

– całkowitą bezpłatność świadczonych usług

– indywidualne negocjacje w bankach dla klientów

– szybką realizację kredytów dzięki wypracowanej wieloletniej współpracy z bankami

– realizację spotkań w dogodnych dla klientów miejscach

– na wszelkie pytania odpowie specjalnie dla Państwa dedykowany doradca:

Kontakt:

Tomasz Kosiba

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ul. Piwna 13/1
30-527 Kraków
tomasz.kosiba@goldfinance.pl
tel. 797 994 992